Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

Co je to Collabim? – Zjistěte na co se používá

Skvělý nástroj (nejen) pro sledování pozic v SERP-u, kterým můžete poměrně spolehlivě sledovat výsledky Vaší SEO optimalizace.

Collabim je skvělý nástroj, který používáme zejména pro nezávislé sledování pozic stránek našich klientů v organickém vyhledávání v Google a Seznam. To však není jeho jediná funkce.

Sledování konkurence

Collabim také umožňuje sledování konkurenčních stránek a porovnávání pozic na jednotlivá klíčová slova. Můžeme tak vidět, která klíčová slova jsou pro konkurenci důležitá a mohou nám tak napovědět například nová nebo alternativní klíčová slova i k našim produktům nebo službám.

Analýza stránek

V placeném tarifu, Collabim umožňuje hromadně analyzovat jednotlivé podstránky Vašeho webu. Touto funkcí získáte přehledný report, ve kterém můžete zkontrolovat, jestli se například v Title, nadpisech H1, H2 a dalších nebo meta popisech atd. nacházejí klíčová slova, na které stránky chcete optimalizovat. Collabim Vám poskytne ucelený přehled cílových stránek a klíčových slov, které se na těchto stránkách nachází.

Sledování pozic

V základní free verzi umožňuje Collabim měření na denní bázi pro 5 vybraných klíčových slov a pro všechna ostatní klíčová slova měrění každých 14 dní. Na začátek postačí využívat free tarif, no po určitém čase se zřejmě nevyhnete přechodu na tarif placený. Je ale potřeba zdůraznit, že tento nástroj ušetří měsíčně několik desítek hodin práce, proto se táto investice určitě vyplatí.

Obsah článku

Další články
jak podporit prodej na eshopech
E-shopy

Podpora prodeje na e-shopu

Každý provozovatel e-shopu se již jistě někdy zamýšlel nad tím, proč a jak zvýšit prodej na svém webu. V tomto článku naleznete několik rad a postupů, které by Vám v tom mohli pomoct.

Číst více »
google search console
Google Search Console

Co je to Search Console?

Tento nástroj můžete znát pod jeho dřívějším názvem Google Nástroje pro webmastery. To také napovídá, komu je především určen. Jeho důležitost ale netřeba opomíjet ani z hlediska online marketingu.

Číst více »
jak vybrat redakcni system - cms
Webové stránky

Jaký redakční systém zvolit pro tvorbu webu?

Rozhodování jakého poskytovatele nebo službu vybrat, v případě že jste se rozhodli pro tvorbu webu, může být složité. Pokud pomineme eshopy a zaměříme se na jednodušší weby informující o službách, informační weby či „vizitky“, máme na výběr z několika možností.

Číst více »
Naše služby

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Chcete info ihned? Zavolejte mi

Ing. Kamila Ambrošová
+420 732 114 092
ambrosova@ajas.cz