Marketing na sociálních sítích

Dostaňte se blíže k vašim zákazníkům – neopomíjejte sociální sítě jako důležitý komunikační kanál

Marketing na sociálních sítích

Dostaňte se blíže k vašim zákazníkům – neopomíjejte sociální sítě jako důležitý komunikační kanál

reklama a sprava socialnich siti pro male a stredni firmy
0
minut denně stráví
průměrný uživatel
na sociálních sítích
0
miliardy lidí
využívá sociální
sítě

Marketing a správasociálních sítí

Buďte tam, kde jsou vaši stávající i potenciální zákazníci. V současnosti existuje množství druhů sociálních sítí – různé věkové skupiny najdete napříč různými platformami. Nechte zákazníky nahlédnout do svého byznysu přes zajímavý a poutavý obsah, který je přesvědčí, že vaše služba nebo produkt je to pravé. 

Chladná anonymita se už v dnešní době až tak nenosí, právě naopak – může působit nedůvěryhodně. Kromě obsahu hledají potenciální zákazníci na vašich sociálních sítích samozřejmě i reference a sledují vaši interakci se stávajícími zákazníky. Které komunikační kanály vybrat, jak tvořit obsah, jak a kam jej dávat? Nechte to na nás! Společně vymyslíme strategii, která vám přinese užitek.

Důvěrují nám

Jak probíhá marketingna sociálních sítích

Které sociální sítě vybrat? Jaký obsah tvořit? Jak to celé propojit s marketingovou strategií a image firmy? Nechte to na nás!

Konzultace

Online konzultace přes Whatsapp, Teams, Skype (dle preferencí). Pobavíme se o vašich představách a požadavcích a zjistíme, co pro vás můžeme udělat.

Cenová nabídka

Podle výstupů z úvodní konzultace vypracujeme nejen cenovou nabídku, ale také podrobný popis prací, které budou následovat a přibližný časový plán.

Upřesnění detailů

K cenové nabídce a plánu si vše společně projdeme a vysvětlíme tak, aby vše bylo přesně podle Vašich představ a požadavků a také samozřejmě s ohledem na cíle projektu.

Práce na projektě

Když je vše stanoveno a odsouhlaseno a máme od vás všechny potřebné podklady, pustíme se do práce.

Vyhodnocování a optimalizace

Probíhající kampaně na sociálních sítích průběžně optimalizujeme a vyhodnocujeme. Stejně tak vyhodnocujeme interakce a další důležité metriky i u klasických příspěvků.

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Chcete info ihned? Zavolejte mi