Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

SEO- optimalizace pro vyhledávače

Vše pro dobrou dohledatelnost webových stránek i bez placené reklamy.

SEO - optimalizace webu pro vyhledávače

Vše pro dobrou dohledatelnost webových stránek i bez placené reklamy.

seo - optimalizace pro vyhledavace
hodnotících faktorů
používá Google pro
hodnocení webů
0 +
ze všech návštěv webů
našich klientů
je z přirozených výsledků vyhledávání
0 %

Co to jeSEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO patří ke službám, které vyžadují dlouhodobější a konzistentnější přístup (jako například PPC reklamy), ale jejich účinek a užitek z nich je trvanlivější. I když je to běh na dlouhou trať, z dlouhodobého hlediska je investice do SEO správným krokem.

Co to vlastně je a co to obnáší? Pokud jste jen letmo nahlédli do světa online marketingu, vyvalila se na vás řada zkratek… PPC, SEO, SEM, UX/UI,.. Abyste se mohli naplno věnovat svému byznysu, toto je právě ta část, které se naopak věnujeme my. Velmi stručně a zjednodušeně –  SEO obnáší péči o texty na webu, obrázky, popisy, nadpisy, linky (které se nacházejí na webu, ale také ty co vedou z webu někam jinam) a podobně. Proč se tím vůbec zabývat? Google a jiné vyhledávače na základě kvality výše uvedeného váš web umisťují ve výsledcích vyhledávání. A právě pozice vyhledávání se odvíjí od toho, jakým způsobem je postaráno o SEO na vašem webu.

SEO - search engine optimization​ - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz

Důvěrují nám

Společnosti, které nám do rukou svěřily starostlivost o SEO na svých webech:

Průběh spolupráce uSEO služeb

SEO zahrnuje řadu činností – ať už se jedná o optimalizaci webu nebo linkbuilding – společně najdeme řešení, které bude vhodné pro vaši webovou stránku i podnikání.

Konzultace

Online konzultace přes Whatsapp, Teams, Skype (dle preferencí). Pobavíme se o vašich představách a požadavcích a zjistíme, co pro vás můžeme udělat.

Cenová nabídka

Podle výstupů z úvodní konzultace vypracujeme nejen cenovou nabídku, ale také podrobný popis prací, které budou následovat a přibližný časový plán.

Upřesnění detailů

K cenové nabídce a plánu si vše společně projdeme a vysvětlíme tak, aby vše bylo přesně podle Vašich představ a požadavků a také samozřejmě s ohledem na cíle projektu.

Práce na projektě

Když je vše stanoveno a odsouhlaseno a máme od vás všechny potřebné podklady, pustíme se do práce.

Vyhodnocování

Stanovené cíle projektu měříme, vyhodnocujeme a Vám přehledně reportujeme. Vždy tak víte, jaký přínos má naše práce na projektu. 

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

SEO - search engine optimization​ - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz
Chcete info ihned? Zavolejte mi