Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

Tvorba úspěšných webových stránek

Kdo není online, jako kdyby ani nebyl…

Tvorba úspěšných webových stránek

Kdo není online, jako kdyby ani nebyl…

tvorba uspesnych webovych stranek wordpress
návštěv na webech
našich klientů je z
mobilních zařízení
0 %
je průměrný počet návštěv
z přirozených výsledků
vyhledávání u našich klientů
0 %

Tvorba webuv CMS systému WordPress

V dnešní době téměř všichni něco Googlime. Otevírací hodiny, adresy obchodů, sortiment, informace o službách, informace o firmách, které za tím stojí. No a když tyto informace nenajdeme o firmě A, vysoce pravděpodobně přejdeme k firmě B, o které jsme našli všechno, co jsme potřebovali. Webstránka je nedílnou součástí podnikání a zatím to nevypadá, že by tomu v budoucnu mělo být jinak.

I když jsou webové stránky téměř pro všechny firmy nevyhnutností, investice do webů na míru bývá často pro menší a střední firmy přivelká. Kromě toho se často jeví investice do jiných záležitostí jako důležitější. My bychom Vám rádi nabídli kompromis – funkční, estetický a z technické stránky optimalizovaný web za přijatelnou cenu. Nemusíte se trápit se studiem tutoriálů na tvorbu webu na WordPressu, Shoptetu apod. My to uděláme za Vás tak, abychom Vám ušetřili čas, nervy i peníze.

Tvorba web stránek - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz

Důvěrují nám

Jak probíhátvorba webových stránek

Ať už k nám přijedete s jasnou představou a návrhem nebo netušíte, kde začít – jsme tady pro vás. Společně vybereme řešení, které bude nejlépe vyhovovat nejen vašim požadavkům, ale také potřebám vašeho podnikání.

Konzultace

Online konzultace přes Whatsapp, Teams, Skype (dle preferencí). Pobavíme se o vašich představách a požadavcích a zjistíme, co pro vás můžeme udělat.

Cenová nabídka

Podle výstupů z úvodní konzultace vypracujeme nejen cenovou nabídku, ale také podrobný popis prací, které budou následovat a přibližný časový plán.

Doména a hosting

Dle potřeb zajistíme nákup domény a hostingu dle požadavků vašeho projektu. V případě potřeby zřídíme a zprovozníme emailové adresy.

Zahájení prací

Pokud se jedná o redesign stávající stránky, práce začneme „u nás“ na naší subdoméně tak, aby byl provoz vašeho stávajícího webu nenarušen. Zcela nové weby také vytváříme v chráněném a zaheslovaném prostředí, bez přístupu veřejnosti.

Práce na projektě

Webové stránky vždy tvoříme a designujeme tak, aby ladily s celkovým image vaší firmy. V případě potřeby pro vás vytvoříme také logo či jiné grafické prvky.

Schválení a spuštění

Po celou dobu prací na webu  k němu budete mít přístup v zaheslované verzi – můžete tak prohlížet, zkoušet a připomínkovat dřív, než web „spustíme“.

Testování

Před spuštěním webové stránky všechny elementy a funkce webu otestujeme a vyzkoušíme napříč všemi zařízeními. Také web propojíme s analytickými nástroji, abychom dokázali výsledky vyhodnocovat.

Správa a aktualizace

O projekt se staráme i po dokončení. Ať už se jedná o drobné aktualizace obsahu nebo bezpečnostní aktualizace systému a zálohování – postaráme se o web tak, aby byl aktuální a zajištěn na pravidelné bázi.

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Tvorba web stránek - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz
Chcete info ihned? Zavolejte mi