Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

Komplexní online marketing

Kompletní balík marketingových služeb dle vašich potřeb a preferencí

Komplexní online marketing

Kompletní balík marketingových služeb dle vašich potřeb a preferencí

online marketing a reklama na internetu
uživatelů internetu
v ČR můžete oslovit
online marketingem
0 mil.
Čechů
nakoupilo online
alespoň jednou
0 %

Komplexníonline marketing

Zviditelnit se v online světe je v současnosti důležité téměř pro všechny formy podnikání. Či už poskytujete služby, máte kamennou prodejnu, eshop nebo cokoliv dalšího – je k tomu potřebná určitá propagace – a tu v sobě zahrnuje komplexní online marketing. Jedná se nejen o péči o web a vytváření obsahu pro organické vyhledávání (neplacené výsledky vyhledávaní), ale také o tvorbu reklam všude, kde je to pro vás užitečné – Google, Seznam, Facebook, Instagram atd.

Je důležité, aby vás online našli nejen vaši stávající zákazníci, ale hlavně ti potenciální. Denně se setkáváme s firmami, které fungují v omezeném okruhu kolem sebe, bez jakéhokoli marketingu. Po čase se však omezený okruh zákazníků mine a ty stávající  nejsou nijak motivování k opakovanému využití služby nebo nákupu zboží. Jak se ale pohnout z místa a postupovat? Nechte to na nás! Online marketing zahrnuje řadu aktivit a pro každý typ podnikání je vhodné něco jiného. Společně vybereme a navrhneme marketingovou strategii a aktivity tak, aby vám přinesly co největší užitek.

Komplexní online marketing - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz

Důvěrují nám

Firmy, které nám svěřily do rukou péči o své marketingové aktivity:

Jak probíhá komplexníonline marketing

Ať už provozujete e-shop nebo poskytujete služby – vytvoříme pro vás marketingovou strategii a navrhneme aktivity tak, aby vám přinesly co největší užitek.

Konzultace

Online konzultace přes Whatsapp, Teams, Skype (dle preferencí). Pobavíme se o vašich představách a požadavcích a zjistíme, co pro vás můžeme udělat.

Cenová nabídka

Podle výstupů z úvodní konzultace vypracujeme nejen cenovou nabídku, ale také podrobný popis prací, které budou následovat a přibližný časový plán.

Upřesnění detailů

K cenové nabídce a plánu si vše společně projdeme a vysvětlíme tak, aby vše bylo přesně podle Vašich představ a požadavků a také samozřejmě s ohledem na cíle projektu.

Práce na projektě

Když je vše stanoveno a odsouhlaseno a máme od vás všechny potřebné podklady, pustíme se do práce.

Schvalování

Veškeré navržené aktivity i reklamní obsah s Vámi vždy konzultujeme a „pouštíme do světa“ až po schválení.

Správa a optimalizace

Většina aktivit vyžaduje pravidelnou kontrolu, péči a vyhodnocování. Na pravidelné bázi sledujme analytické nástroje a výkon aktivit a podle toho pracujeme na jejich zlepšení.

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Komplexní online marketing - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz
Chcete info ihned? Zavolejte mi