Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

Webová - digitální analytika

Získávání kvalitních dat, díky kterým poznáte svého zákazníka a dokážete zhodnotit výkonnost svých komunikačních kanálů.

Webová - digitální analytika

Získávání kvalitních dat, díky kterým poznáte svého zákazníka a dokážete zhodnotit výkonnost svých komunikačních kanálů.

webova digitalni analytika
0 %
webů vůbec
nevyužívá
digitální analytiku
%
firem nesleduje
návratnost investic
do marketingu

Webová -digitální analytika

Abychom mohli dělat online marketing nebo jakoukoliv jeho část, jsou potřebná data. A právě data se získávají prostřednictvím webové analytiky – data o výkonnosti webu, o návštěvnících, zkrátka vše, co nám pomůže pracovat s webem z hlediska online marketingu. Vám tyto data na druhé straně poskytnou přehled o tom, jak se vám daří v online světě.

Nástroje, které zmíněná data zpracovávají (například Google Analytics nebo Marketing Miner) obsahují a měří obrovské množství dat, z kterých je potřeba umět rozklíčovat relevantní informace. Právě o to se rádi postaráme. Webová analytika zabere množství času, která vám rádi ušetříme a získané informace vám zprostředkujeme formou přehledných reportů.

Webová analytika - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz

Důvěrují nám

Jak probíháwebová analytika

Webovou analytiku děláme nejen jako součást projektů, na kterých pracujeme, ale pracujeme také na přehodnocení a přezkoumání stávajících dat, která nám svěříte do rukou.

Konzultace

Online konzultace přes Whatsapp, Teams, Skype (dle preferencí). Pobavíme se o vašich představách a požadavcích a zjistíme, co pro vás můžeme udělat.

Cenová nabídka

Podle výstupů z úvodní konzultace vypracujeme nejen cenovou nabídku, ale také podrobný popis prací, které budou následovat a přibližný časový plán.

Upřesnění detailů

K cenové nabídce a plánu si vše společně projdeme a vysvětlíme tak, aby vše bylo přesně podle Vašich představ a požadavků a také samozřejmě s ohledem na cíle projektu.

Práce na projektě

Když je vše stanoveno a odsouhlaseno a máme od vás všechny potřebné podklady, pustíme se do práce.

Výstupy a vyhodnocení

Veškerá data přehledně zpracujeme do reportů. Reporty od nás obdržíte samozřejmě i s vysvětlením dat a s doporučenými aktivitami a dalším postupem vyplývajícím z výsledků.

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Webová analytika - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz
Chcete info ihned? Zavolejte mi

Ing. Kamila Ambrošová
+420 732 114 092
ambrosova@ajas.cz