Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

7 tipů proč si vybrat Elementor

Přemýšlíte jaký page builder bude pro tvorbu webové stránky ve WordPressu nejlepší? Zkuste Elementor!

Jednoduchost

Elementor má oproti mnoha jiným Builderům výhodu ve své jednoduchosti. Ať už mluvíme o instalaci samotného pluginu, která probíhá na pár kliknutí, aktivaci PRO verze, kterou stačí nahrát přes “Add plugins” / “Nahrát plugin”, nebo samotné obsluhy a práce s pluginem.
Na designování webu s Elementorom nejsou nezbytně nutné ani znalosti CSS, PHP či HTML (v některých případech se však např. úpravě CSS nevyhnete). Stránky bez pokročilých funkcí si tak dokážete vyskládat pomocí Elementoru i sami.

Garance vrácení peněz

Rozhodli jste se pro Elementor PRO ale po čase jste zjistili že to není pro Vás ideální řešení? I to se stává. Naštěstí Elementor nabízí 30 denní garanci na nové nákupy – pokud nejste z jakéhokoli důvodu spokojeni s Elementorom PRO můžete zažádat o vrácení peněz. Dostanete zpět plnou částku, kterou jste za plugin zaplatili bez dalších otázek. Garance se však nevztahuje na prodloužení nebo upgrade již existující licence – lze zažádat pouze v případě nových licencí zakoupených před méně než 30 dny.

Funkce a widgety

Elementor má už ve své základní verzi, která je zdarma, mnoho užitečných widgetů – jedná se vlastně o předpřipravené bloky s textem, obrázkem, nadpisem, tlačítkem a mnoho dalšího. Tyto prvky si můžete samozřejmě designovat dle svého vkusu s téměř neomezenými možnostmi úprav.
Elementor v placené verzi PRO má oproti tomu zdarma navíc několik dalších widgetů, které jistě oceníte – například ceníky, odpočítávání, kontaktní formuláře, reference a mnoho dalších. Odpadá tak nutnost instalovat na web řadu dalších pluginů, které web jen zbytečně zpomalují a tvoří také nezanedbatelné bezpečnostní riziko (např. v případě, že se neaktualizují).

Velké množství šablon

Elementor PRO obsahuje velké množství předpřipravených šablon jednotlivých stránek – od stránky s kontaktními informacemi, přes úvodní stránku, portfolio, blogový článek až po produktové stránky či landing pages. Při tvorbě web stránky tak nemusíte začínat úplně od nuly, ale můžete využít právě tyto šablony, na kterých se dá stavět.

WYSIWYG

Zkratka WYSIWYG znamená “What you see is what you get – co vidíš to dostaneš”. Elementor se řadí mezi front-end editory, což znamená že v reálném čase vidíme, jak upravovaná stránka vypadá. Není tedy třeba stránku po každé úpravě publikovat, abychom mohli provedené změny vidět. S Elementorom je výsledek hned viditelný aniž by bylo nutné se někam proklikávat a odcházet z editoru – a to dokonce i ve verzi pro tablet a telefon.

Mobil friendly

Skvělou funkcí Elementoru je jednoduchost editace jednotlivých verzí stránky. Chcete nějaký blok textu, obrázky či kontaktní formulář zobrazit jen na mobilních zařízeních? Není problém! Už v základní verzi Elementoru lze upravovat jednu stránku pro různá zařízení a uživateli tak zobrazit přesně takový obsah, jaký potřebujeme a jaký bude vyhovovat rozměru displeje jeho zařízení. Je možné měnit rozměry, rozložení či celé sekce jednoduše nezobrazit na jednotlivých zařízeních.

Podpora

Nezbytnou a velmi důležitou součástí každého seriózního pluginu pro WordPress je zákaznická podpora. Dříve či později totiž nastane technický problém nebo prostě situace, se kterou si nebudete umět poradit. A zde přichází na řadu technická podpora, kterou má Elementor na velmi dobré úrovni. Podporu jsme využili již několikrát a z naší zkušenosti vždy reagovaly do několika minut/ hodin a problém jsme s jejich pomocí vždy vyřešili.
Za zmínku také stojí, že samotné fórum častých otázek a dokumentace k Elementoru je také na velmi dobré úrovni a po prostudování několika článků či tipů dokážete často problém vyřešit ihned i sami.

Obsah článku

Další články
google search console
Google Search Console

Co je to Search Console?

Tento nástroj můžete znát pod jeho dřívějším názvem Google Nástroje pro webmastery. To také napovídá, komu je především určen. Jeho důležitost ale netřeba opomíjet ani z hlediska online marketingu.

Číst více »
Naše služby

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Chcete info ihned? Zavolejte mi