Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

Tvorba webu a online marketing pro Woodhouse

Již od vzniku firmy Woodhouse na Slovenském trhu s firmou dlouhodobě spolupracujeme na jejich online propagaci prostřednictvím webové stránky, SEO a PPC reklam Google a Facebook.

wh logo
navýšení návštěv
z organického
vyhledávaní Google
0 %
let úspěšné
spolupráce
s klientem
0 +

Redesign webových stránek pro Woodhouse.sk

Začátkem roku 2020 proběhl v naší režii redesign původních webových stránek s cílem přiblížit zákazníkům firmy jejich katalog projektů domů a především prezentace referencí a právě probíhajících staveb, což původní web neumožnoval.

Tvorba nového webu

Poté, co jsme identifikovali nedostatky a nejdůležitější části webu jsme vytvořili několik návrhů struktury a designu obsahu webových stránek. Tyto návrhy jsme následně po několika kolech připomínek a úprav zpracovali do finální podoby webu.

smartmockups_l0m858zk

Výsledkem redesignu webových stránek woodhouse.sk byl nárůst návštěv z organického výhledávání až o 33 %. Na webovou stránku jsme přidali katalog projektů domů, kde si uživatel může vyfiltrovat konkrétní projekty na základě kritérií – obytná plocha, počet pokojů, počet koupelen, typ střechy, garáž, a také podle toho, zda se má jednat o bungalov nebo patrový dům. Webové stránky dále obsahují informace o referencích a použitých technologiích – web je tak bohatý z hlediska relevantního obsahu a obsahuje také interní prolinkování. To vše napomáhá dobrému umístění v organickém vyhledávání. Web byl optimalizován na relevantní klíčová slova, která se vyhledávají v souvislosti se stavbou dřevostaveb.

webove stranky a ppc reklama pro woodhouse.sk

Placená reklama

S klientem dlouhodobě spolupracujeme na projektu i v oblasti online reklamy – především PPC reklamy v síti Google i na Facebooku. 

Díky placené reklamě si klient našel stabilní zákaznickou základnu – ve vyhledávací reklamě jsme cílili jsme na uživatele, kteří se přímo zajímali o stavbu domu – naopak jsme eliminovali takové, kteří nehledali dřevodom. Na sociálních sítích jsme také cílili na publikum, které z demografického, geografického a zájmového hlediska odpovídali cílovému zákazníkovi klienta. 

Vyjádření klienta

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Woodhouse - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz
Chcete info ihned? Zavolejte mi