Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

PPC kampaně pro ShadowSys

Tvorba a dlouhodobá správa reklamních kampaní v síti Google Ads

logo

Placená reklama ve vyhledávání pro ShadowSys

Cílem spolupráce bylo přepracování kampaní, které společnost měla vytvořené v reklamním systému Google Ads a jejich celkové zvýšení efektivity při zachování stejné celkové ceny.

Google Ads

Jako první jsme ve spolupráci s dodavatelem webového řešení propracovali sledování konverzí, které nebylo používané a hodnocení kampaní tak nemohlo probíhat efektivně.

V současnosti sledujeme a vyhodnocujeme všechny klíčové aktivity uživatelů na webu (a také konkrétní podstránky, na nichž ke konverzi došlo) – odeslání kontaktního formuláře, kliknutí na email, kliknutí na telefonní kontakt, navštívení klíčových podstránek a další. S ohledem na konverze pravidelně sledujeme, vyhodnocujeme a optimalizujeme všechny reklamní kampaně.

Ve druhé fázi přišla nářadu analýza klíčových slov, při které jsme pracovali s předchozími údaji z Google Ads, Search Console a dalšími zdroji. Díky analýze se nám podařilo ihned od počátku vyloučit velké množství irelevantních vyhledávacích dotazů, což do budoucna ušetřilo značnou částku za kredit. Strukturu Ads účtu jsme také rozšířili o desítky nových kampaní a klíčových slov, které byly pro podnikání klienta důležité.

smartmockups_l0sbymx5

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Shadow Sys - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz
Chcete info ihned? Zavolejte mi

Ing. Kamila Ambrošová
+420 732 114 092
ambrosova@ajas.cz