Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

Online marketing pro Erbesi

Italská značka Erbesi působí na slovenském, českém a rakouském trhu prostřednictvím výhradního zastoupení již 10 let. Hlavním sortimentem je vysoce kvalitní luxusní nábytek pro novorozence a batolata.

logo SK
meziroční navýšení
počtu sledujících
na Instagramu
0 %
let úspěšné
spolupráce
s klientem
0 +

Tvorba microsites a PPC reklama pro Erbesi

Se společností Erbesi spolupracujeme již dlouhá léta na marketingových aktivitách online i offline. Ať už se jedná o podpůrné weby – mikrostránky, optimalizaci hlavního webu, PPC reklamy, sociální sítě či tiskoviny – pro společnost pokrýváme širokou škálu činností v oblasti marketingu.

Mikrostránky a placená reklama

Kromě správy placené reklamy na síti Google, bylo dalším zadáním i zlepšení pozice v organickém (neplaceném) vyhledávání. Začali jsme tedy s laděním SEO na webové stránce erbesi.sk a erbesi.cz pro český a slovenský trh – zejména meta prvky (nadpisy, popisky) ALT popisy obrázků a interní prolinkování. Dále jsme vytvořili pro český i slovenský trh mikrostránky, o kterých si také můžete přečíst v našich referencích.

smartmockups_l0sbrly8

Výsledkem těchto prací bylo z dlouhodobého hlediska zlepšení umístění stránek v neplacených výsledcích vyhledávání oproti konkurenci. Pro sledování a získávání analytických dat týkajících se nejen optimalizace pro vyhledávače, ale také placené reklamy a výsledků ze sociálních sítí bylo na web nasazeno hned několik sledovacích nástrojů – Google Analytics, Google Search Console, dále také nástroj Collabim, později Ahrefs a Marketing Miner, pro sledování monitorovaných odkazů a vstupních stránek.

Erbesi - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz

Sociální sítě

Společnost funguje již delší dobu – s příchodem sociálních sítí byl samozřejmě hned založen Facebook a postupně i Instagram. V současnosti tyto sociální sítě slouží zejména k informování o novinkách v nabídce, o konaných akcích a podobně. V roce 2021 se podařilo navázat i první spolupráce s influencery, které také slouží jako užitečný kanál propagace a konverzí.

Vyjádření klienta

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Erbesi - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz
Chcete info ihned? Zavolejte mi