Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

Tvorba webové stránky a PPC pro Prague Airport&City Transfers

Vytvoření webu se systémem plánování cest s real time kalkulací ceny a trasy, online platbou, rezervačním systémem a propojením s Google kalendárem

logo

Tvorba webové stránky pro praguecitytransfers.com

Cílem naší spolupráce byla tvorba webových stránek s rezervačním systémem, který umožní zadání trasy a požadavků zákazníka a na základě toho vypočítá cenu trasy, nabídne příslušná vozidla a umožní rezervaci s platbou nebo bez ní. Rezervace by měli bát synchronizovány s Google kalendářem. Vzhledem k tomu, že se jedná o služby pro zahraniční klienty a turisti, je webová stránka v 7 jazycích.

Nové webové stránky

Klient za námi přišel s konkrétní představou, kterou jsme společně na úvodní schůzce doladili a nasměrovali do téměř finální podoby.

Prvním krokem bylo sprovoznění booking systému s výpočtem trasy (napojení na Google API). Dále bylo nutné zadefinovat pravidla jízd a ceny transferů.

Web je dále propojen i s platební bránou – po rezervaci je možná platba online. Rezervace jsou propojeny s Google kalendářem, klient i řidiči tak ihned po potvrzení rezervace disponují veškerými informacemi o transferu.

Na webu je i chat pro přímou komunikaci se zákazníky. Dále web klasicky obsahuje kontaktní formulář, ceník a FAQ sekci.

smartmockups_l0scfebw

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Prague airport transfers - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz
Chcete info ihned? Zavolejte mi