Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

PPC kampaně pro Parilla Sound

Parilla Sound je slovenská firma s dlouholetou tradicí, která působí nejen na Slovensku a v České republice, ale i po celé Evropě. Firma se zabývá ozvučením a osvětlením eventů profesionálními audio-vizuálními systémy na klíč. Profesionální tým specialistů zajišťuje průběh akcí všeho druhu na té nejvyšší úrovni.

logo

Google Ads PPC kampaně pro Parilla Sound

Prvním krokem bylo střetnutí s klientem a projednání podrobností a cílů spolupráce. Důraz byl kladen na zjištění a pochopení činnosti firmy, pochopení cílového zákazníka a průzkum konkurence na trhu.

Reklama ve vyhledávání

Po určení priorit následovala podrobná analýza klíčových slov a vytvoření struktury kampaní v Google Ads – vzhledem na široké portfolio služeb byla struktura rozdělena co nejpodrobněji tak, aby se zákazník po vyhledání služby dostal k co nejrelevantnějším informacím.

Současně byla na webu nastavená analytika – napojení na Google Analytics a Hotjar pro sledování a vyhodnocovaní konverzí. Pro podrobnější sledování konverzí byl na webu nastaven také Google Tag Manager – pro sledování odesílání kontaktních formulářů a emailů.

smartmockups_l0sccl4w

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Parilla Sound - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz
Chcete info ihned? Zavolejte mi

Ing. Kamila Ambrošová
+420 732 114 092
ambrosova@ajas.cz