Využijte nyní kredit až 8500 Kč na reklamy Google – zjistit více

Webové stránky a marketing pro Ravafol CZ a SK

Redesign webové stránky, tvorba a správa PPC kampaní, webová analytika, remarketingové kampaně, konzultace a poradenství související se SEO pro Ravafol CZ​

1k1
0 %
nárůst návštěv
z organického
vyhledávaní Google
0 +
let úspěšné
spolupráce
s klientem

Nové webové stránky pro Ravafol SK a CZ

Firma Ravafol je předním výrobcem světelné reklamy na slovenském, českém i zahraničním trhu. Vyžaduje reprezentativní a aktuální webové stránky, které jsou spolehlivým zdrojem informací pro stávající klienty, a zároveň obsahem osloví potenciální zákazníky.

Tvorba webové stránky

Ravafol měl webové stránky pro český a slovenský trh, při tvorbě nového webu byl požadavek i na obsah anglického a německého jazyka. Původní český a slovenský web měli přístupy do administrace každý zvlášť. Nové webové stránky, které jsme vytvořili, mají pro všechny jazykové mutace jednu administraci – tento způsob je praktický a rychlý.

smartmockups_l0w9a4sp

Původní řešení neumožňovalo některé funkce a změny a v některých ohledech bylo zastaralé – nový web je vytvořen v CMS systému WordPress. Je rychlejší, umožňuje snazší modifikace a díky pluginu WPML i bezproblémový chod všech 4 jazykových mutací. Optimalizace webového řešení byla nutná i kvůli velkému obsahu na webu – klient funguje na trhu dlouhá léta a jedna jazyková mutace obsahuje více než 200+ referencí a každá reference obsahuje podle rozsahu 5-40 fotografií. Kvůli dalším jazykům ale tento obsah není duplikován – WPML neduplikuje žádné soubory, ale umožňuje vytvoření meta prvků v databázi pro každý jazyk zvlášť (tím je web optimalizován pro vyhledávače pro každý jazyk).

Ravafol - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz

PPC reklama a analytika

S klientem dlouhodobě spolupracujeme i na PPC kampaních v síti Google (v ČR i v síti Seznam). Klient využívá kampaně ve vyhledávací síti, remarketing a v obsahové síti i formát AMPHTML. Vzhledem k rozsahu a 4 jazykovým mutacím byla na web nasazena pokročilejší analytika, která odesílá pro každý jazyk data do Google Analytics zvlášť.

Rychlý kontakt

Spojte se s námi! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace.

Ravafol - Online marketing a tvorba webov - AJAS.cz
Chcete info ihned? Zavolejte mi

Ing. Kamila Ambrošová
+420 732 114 092
ambrosova@ajas.cz